ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2014-09-26


Ognisko dla seniorów – Uściańskie bajanie

Współczesna biblioteka staje się lokalnym centrum kultury, miejscem spotkań ludzi o podobnych poglądach, zainteresowaniach, charakteryzuje się różnorodnością podejmowanych działań, mając na uwadze rozwój kulturalny i społeczny regionu. Doceniając wielki wkład pracy seniorów włożony w rozwój kulturalny naszej miejscowości Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Uściu Solnym była organizatorem spotkania seniorów przy ognisku „Uściańskie bajanie’’.


 
 


W sobotni wieczór przy promieniach zachodzącego słońca  i akompaniamencie gitary pana Kazimierza Różyckiego rozpaliliśmy ognisko podczas, którego wspólnie śpiewaliśmy wesołe piosenki ludowe, religijne i biesiadne. Piekliśmy kiełbaski, delektowaliśmy się ciastem, wsłuchiwaliśmy się w niezliczone opowieści mile i radośnie spędzając czas.

Spotkanie stało się okazją do wspólnych spotkań, rozmów i wspomnień, a także inspiracją do kolejnych tego typu spotkań. Za pomoc w sfinansowaniu przedsięwzięcia dziękuję Gminnej Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczurowej.


 
Źródło /tekst i zdjęcia: Sylwia Gadowska/
<<< wstecz


Styczeń 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright© 2006-2016 Admin: grafik@szczurowa.pl