ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-02-04


Ferie w Bibliotece w Uściu Solnym

Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Uściu Solnym była organizatorem zajęć  podczas tegorocznych ferii zimowych. Podczas wspólnych spotkań dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych doskonaląc swoje zdolności manualne tworząc piękne prace techniką decoupage oraz malując na płótnie.  Uczestnicy feryjnych spotkań mieli także możliwość uczestniczyć w bloku planszowych gier edukacyjnych i konkursach sportowych organizowanych w naszej placówce.
Reprezentanci naszej miejscowości wzięli udział w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego organizowanego w Szczurowej zajmując I i IV miejsce. Podsumowaniem tegorocznych ferii zimowych była wspólna wycieczka do kina Planeta w Brzesku na seans filmowy Ralph i demolka Internecie.
Wspólne zajęcia zaangażowały uczestników spotkań w różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu, nauczyły współpracy w grupie, integrowały podczas wspólnych zabaw, wyjazdów i konkursów. Pozwoliły nawiązać nowe znajomości oraz miło i pożytecznie spędzić wolny czas.

 

 

 

 

 

 

 Sylwia Gadowska, filia GBP w Uściu Solnym
<<< wstecz


Październik 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019