ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-01-28


Spektakl o przyjaźni i tolerancji

W środę, 17 stycznia o godz. 16:00 na sali widowiskowej Domu Kultury odbył się spektakl teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa pt. ,,Przyjaźni dar odwróci zły czar”.  Bajka o przyjaźni i tolerancji przedstawiała przygody Frycka, małego chłopca, który nie odnajduje się w gronie swoich rówieśników. Spektakl adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III szkoły podstawowej.

 

 

 

 

 

 

 


Tytułowy bohater Frycek poznaje elfkę o imieniu Lena, która gubi magiczny klucz do Serca Lasu. Chłopiec, starając się być pomocnym, wyrusza z Leną na poszukiwanie zaginionego klucza. Bohaterowie wiedzą, że tylko wspólnymi siłami i czystym sercem mogą pokonać złą czarownicę i znaleźć zaginiony klucz. Spektakl w zabawny sposób przybliżył dzieciom, jak zaakceptować siebie i innych. Pokazał, że odpowiednie traktowanie, empatia i znajomość trzech „magicznych słów”- to najprostszy sposób do zjednania sobie przyjaciół.E. Solak, GCKCziS
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019