ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-01-22


BAJKOWY BAL KARNAWAŁOWY w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej

W dniu 14 stycznia 2019r. w Dworze Kępińskich siedzibie Gminnej Biblioteki w Szczurowej  odbył się integracyjny „BAJKOWY BAL KARNAWAŁOWY” dla dzieci z terenu Gminy Szczurowa. Bal odbył się w dwóch grupach, pierwsza dla dzieci do 7 lat i druga dla dzieci od 7 do 12 lat. Łącznie w balu udział wzięło 59 dzieci. W balu udział wzięli również Pan Marek Biernat – Przewodniczący Rady Gminy Szczurowa oraz Grzegorz Zarych – Dyrektor GCKCziS w Szczurowej, za których obecność serdecznie dziękujemy. Podczas wspólnej zabawy prócz tańca były konkursy na rozpoznanie za pomocą dotyku przedmiotu ukrytego pod przykryciem, na szybkość zjedzenia chrupek kukurydzianych, zabawa z krzesłami i wiele innych konkursów, w których dzieci chętnie brały udział. Odbył się również konkurs dla obecnych na zabawie rodziców, w którym mamy miały za zadanie rozpoznać z zawiązanymi oczami swoje dziecko. Wszyscy uczestnicy Balu zostali docenieni za wspaniałe przebrania, od bajkowych postaci: księżniczek, królewiczów, zwierząt do postaci ze współczesnych komiksów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie dzieci biorące udział w Balu mogły skorzystać z poczęstunku składającego się z ciasta, owoców i napoi. „BAJKOWY BAL KARNAWAŁOWY” trwał cztery godziny, a wszyscy uczestnicy przy wyjściu wyrażali wielkie zadowolenie ze wspaniałej zabawy oraz chęć uczestnictwa w kolejnych tego typu spotkaniach.


Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Zbigniewa Moskala - WÓJTA GMINY SZCZUROWA za wsparcie finansowe Gminy Szczurowa, na pokrycie kosztów poczęstunku dla uczestników integracyjnego „BAJKOWEGO BALU KARNAWAŁOWEGO”.

 

 

Źródło: Teresa Klamka – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej  w Szczurowej
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019