ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2019-01-04


Wigilia w Gminie Szczurowa

Jest taki dzień w roku, w którym nikt nie powinien czuć się samotny. Tym szczególnym dniem jest Wigilia Świąt Bożego Narodzenia.
 
Z myślą o osobach samotnych z naszej gminy, w dniu 22 grudnia 2018 roku odbyła się uroczystość „Wigilia w Gminie Szczurowa”, na którą zostało zaproszonych 140 osób. Organizatorami uroczystości byli Rada Gminy, Wójt Gminy oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.
 
 
 
 
 
 
Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, po której wszyscy uczestnicy, łamiąc się opłatkiem, złożyli sobie serdeczne życzenia świąteczne. Następnie przystąpili do spożycia tradycyjnej wieczerzy wigilijnej. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wyjątkową świąteczną atmosferę zapewniła Orkiestra Dęta z Uścia Solnego oraz Zespół Dziecięcy Solne Perełki. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki, a orkiestra wspomagała uczestników we wspólnym śpiewie kolęd.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bardzo dziękujemy strażakom OSP za zorganizowanie transportu dla uczestników oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich ze Szczurowej za przygotowanie upominków dla wszystkich zaproszonych gości.
 
 
 
 
 
Barbara Domagała, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczurowej<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019