ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-11-12


Zakończenie projektu - zagospodarowanie pola namiotowego w Dołędze

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacje w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji
w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność"
objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-202

 

 

Dobiegły końca prace prowadzone na polu namiotowym w Dołędze polegające na:  budowie 6 miejsc postojowych w tym dla osoby niepełnosprawnej, wykonaniu opaski wokół budynku, budowie miejsca pod ognisko i zamontowaniu elementów małej architektury w postaci 4 kompletów ławek z zadaszeniem i tablicy z regulaminem.

 

 

 

 

 

 


 

Jest to kolejny etap prac umożliwiający rewitalizację przestrzeni publicznej oraz zaktywizowanie i uatrakcyjnienie jej dla użytkowników, którymi są mieszkańcy Dołęgi i osoby przyjezdne. Zagospodarowana przestrzeń wpłynie na zwiększenie  atrakcyjności  inwestycyjnej terenu oraz na rozwój  przedsiębiorczości poprzez wzrost liczby turystów odwiedzających nasz region, przyczyni się także do poprawy jakości życia mieszkańców i zwiększenia ich aktywizacji społecznej oraz do osiągnięcia korzyści długoterminowych w postaci wzmocnienia pozycji naszego regionu na krajowym rynku turystycznym. Zagospodarowana przestrzeń pola namiotowego wykorzystywana będzie jako rozwojowa forma wypoczynku i będzie promowała zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną.

Dotacja w wysokości 38178,00zł otrzymana została ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich za pośrednictwem naboru przeprowadzanego przez Nadwiślańską Grupę Działania „E.O.CENOMA”.

 

Źródło /GCKCziS Szczurowa/
<<< wstecz


Wrzesień 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019