ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-11-05


Spotkanie z Małopolskim Klubem Paralotniowym

24 października, o godz. 10:30 na sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu zgromadziła się młodzież ze starszych klas Szkoły Podstawowej w Szczurowej. Celem ich wizyty w Domu Kultury było spotkanie z przedstawicielami Małopolskiego Klubu Paralotniowego. Członkowie Stowarzyszenia w składzie: Wojciech Floriański, Bartłomiej Adamski, Grzegorz Gajewski, Tomasz Poznański oraz Krzysztof Mazur, opowiedzieli o tym jak motoparalotnia unosi się w powietrzu, jak zbudowane są różne modele, jak zdobyć uprawnienia oraz czym dla pilota jest latanie. Podczas spotkania młodzież miała możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie zadawane pytania, zobaczenia modeli motoparalotni z bliska, a także założenia sprzętu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej składa serdeczne podziękowania członkom Małopolskiego Klubu Paralotniowego: Prezesowi- Wojciechowi Floriańskiemu, Bartłomiejowi Adamskiemu, Grzegorzowi Gajewskiemu, Tomaszowi Poznańskiemu oraz Krzysztofowi Mazurowi za pomysł, przekazaną wiedzę, ciekawe historie, opowieści o pasji do latania oraz poświęcony czas. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DZIĘKUJEMY !
 

 

 
Elżbieta Solak, GCKCziS Szczurowa<<< wstecz


Wrzesień 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019