ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-09-11


Aktywne wakacje z Biblioteką w Uściu Solnym

Biblioteka w Uściu Solnym przy wsparciu finansowym Gminy Szczurowa była organizatorem zajęć dla dzieci podczas tegorocznych wakacji. W trakcie spotkań dzieci miały możliwość uczestnictwa w wakacyjnych akcjach czytelniczych, warsztatach plastycznych, podczas  których doskonaliły swoje zdolności manuale i plastyczne,  wycieczce do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku, spotkaniu animacyjno-sportowym podczas, którego zorganizowane zostały konkursy sportowe i muzyczne.
 
Czas spędzony wspólnie podczas spotkań zaangażował dzieci i młodzież w różnorodne możliwości spędzania wolnego czasu, nauczył pracy w grupie, integrował podczas wspólnych zabaw, konkursów i zmagań sportowych.

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Podejmowane działania w czasie wakacji miały na celu w szczególności szeroką  aktywizację młodego pokolenia,  a także zaangażowanie w działalność społeczną i kształtowanie tolerancji oraz otwartości wobec innych.

 

>> Zapraszamy do galeri zdjeć << 


Biblioteka w Uściu Solnym, Gadowska Sylwia
<<< wstecz


Wrzesień 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019