ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-09-04


Wycieczka do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku

W ramach wakacyjnych spotkań Biblioteka w Uściu Solnym i Zaborowie dzięki wsparciu finansowym Gminy Szczurowa była organizatorem wakacyjnej wycieczki do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku.
Dzieci uczestniczyły w bloku zajęć ruchowych o nazwie ,,Potyczki sportowe” oraz wspólnym ognisku. Podczas, wspólnych sportowych zmagań każdy uczestnik musiał wykazać się zręcznością, kreatywnością, koordynacją i precyzją a także umiejętnością logicznego myślenia i pracy w grupie. Oryginalne konkurencje sportowe będące połączeniem zadań sprawnościowych z łamigłówkami zapewniły fantastyczną i pełną emocji dobrą zabawę utrzymaną w duchu rywalizacji.
 
Dzieci nauczyły się współpracy i integracji w grupie, nawiązały nowe kontakty, zrozumiały że z ruchu i współzawodnictwa można czerpać satysfakcję, naukę i dobrą zabawę. Nauczyć się wytrwałości i systematyczności w dążeniu do celu, a także kształtować poczucie współodpowiedzialności za siebie i innych.

 

>> Zapraszamy do gelri zdjęć <<

 

 

Sylwia Gadowska
<<< wstecz


Wrzesień 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019