ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Publikacje
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-01-17


Koncert kolęd i pastorałek we Wrzępi

Koncert kolęd i pastorałek, który odbył się we Wrzępi 7 stycznia, przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Zaprosiłyśmy kapelę GÓRALSKĄ oraz zespół ŁOJDYRYTKI z Żegiestowa. Na spotkanie zaprosiłyśmy wszystkich mieszkańców, na których czekał poczęstunek: mnóstwo wspaniałych ciast, kawa, herbata oraz zimne napoje.

 

 

 


 

 

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem.Przybyła bardzo liczna, rozśpiewana publiczność.

Organizując koncert kolęd i pastorałek chciałyśmy zintegrować mieszkańców naszej wioski, odciągnąć ludność od nadmiaru codziennych obowiązków, zmartwień i frasunków, aby każdy mógł poczuć równość i radość z przynależności do naszej wspólnoty wiejskiej. Poprzez organizowanie różnych imprez pragniemy, aby nasza malutka wioska położona na skraju gminy była ostoją dziedzictwa kulturowego i miejscem wspólnego dobra jakiego pragniemy dla wszystkich naszych mieszkańców.

 

Źródło /KGW Wrzępia/
<<< wstecz


Luty 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019