ZAMKNIJ

Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.

Menu Główne
Polityka bezpieczeństwa
Działalność
Organizacje
Atrakcje turystyczne
Zabytki
Biblioteki
Instytucje i Urzędy
Muzeum Dwór w Dołędze
Data utworzenia:
2018-01-23


Jasełka 2018 w wykonaniu dzieci z Ochronki

„Gdy ciemności betlejemskiej nocy rozjaśniła niezwykła światłość, tylko niewielu zdawało sobie sprawę, że świat nieodwracalnie zmienił się na lepsze, a zwycięstwo dobra stało się faktem.”

21 stycznia w sali Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej odbyły się Jasełka „Ach co za noc, niezwykła noc”,  przygotowane przez dzieci, rodziców i Siostry Służebniczki z Ochronki. W pięknym przedstawieniu ukazującym wydarzenia z Betlejemskiej Groty nie zabrakło Świętej Rodziny i Trzech Króli. Hołd Nowonarodzonemu Zbawicielowi złożyli również m.in. prości Pasterze, a także chorzy, słabi i samotni ludzie. Jasełkom towarzyszył piękny śpiew Dziewczęcej Służby Maryjnej przy akompaniamencie różnych instrumentów. Przedstawienie niosło ze sobą przesłanie, byśmy się nawzajem kochali, a także dostrzegali wokół siebie ludzi potrzebujących pomocy, samotnych, cierpiących i czynili dobro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>> Zapraszamy do galeri zdjęć <<

 

Źródło /Parafia Szczurowa/
<<< wstecz


Wrzesień 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Multimedia
Publikacje
Folklor Szczurowa
Nasza Gazeta
Stowarzyszenia i Kółka
Jak do nas dojechać
Jesteś monitoring pozycji gościem na naszej stronie.

Nasze projekty wspierają:
Copyright©2019